Get Adobe Flash player

Rekrutacja

Informacje dotyczące rekrutacji

 

Przypominamy:

1. Komisja rekrutacyjna podaje do publicznej wiadomości wyniki postępowania rekrutacyjnego, w formie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia 22 kwietnia 2020 r. do godz. 15.00 –w rekrutacji zasadniczej oraz 25 czerwca 2020 r. – w rekrutacji uzupełniającej.


Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkoli samorządowych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, w rekrutacji zasadniczej, będą umieszczone także na stronach internetowych przedszkoli i szkół (oprócz umieszczenia listy kandydatów w siedzibie placówek).

2.Oprócz list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych dostępnych w siedzibach placówek oraz na ich stronach internetowych, wyniki rekrutacji można sprawdzić w sposób:
• jeśli wniosek został wypełniony elektronicznie – poprzez zalogowanie do systemu,
• jeśli we wniosku został wpisany adres e-mail – wysłane zostanie powiadomienie na ten adres.

3. Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia podpisują oświadczenie woli przyjęcia dziecka w terminie do 28 kwietnia 2020 r. do godz. 15.00 w rekrutacji podstawowej oraz w terminie do 29 czerwca 2020 r. do godz. 15.00 w rekrutacji uzupełniającej.
Druki oświadczeń dostępne będą w przedszkolach/szkołach podstawowych oraz na stronach internetowych placówek. Zachęcamy do elektronicznego potwierdzania woli poprzez przesłanie skanu podpisanego oświadczenia na adres e-mail przedszkola (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) do którego dziecko zostało zakwalifikowane.
Niepodpisanie ww. oświadczenia we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca w danym przedszkolu i będzie skutkować skreśleniem z listy kandydatów zakwalifikowanych.

Jeśli dziecko nie zostało zakwalifikowane w żadnym z wybranych przedszkoli, rodzicom zostanie wskazane inne przedszkole jako propozycja miejsca realizacji wychowania przedszkolnego. Wskazanie rodzic otrzyma listem poleconym, przed rozpoczęciem rekrutacji uzupełniającej.

________________________________________________


Szanowni rodzice!

   Wypełnioną elektronicznie kartę zgłoszenia do przedszkola należy wydrukować, podpisać i zanieść do placówki pierwszego wyboru.

   Samo wypełnienie karty zgłoszenia w wersji elektronicznej nie jest jednoznaczne ze zgłoszeniem dziecka do przedszkola.

   Kartę zgłoszenia można wypełniać wielokrotnie w celu poprawienia danych czy wydrukowania. Do systemu wprowadzana jest ostateczna wersja, która po podpisaniu, zostanie złożona w placówce pierwszego wyboru.


Więcej informacji na stronie http://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/edukacja/rekrutacja/

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ulotką dotyczącą programu przedszkola: link

 

 

Strona stworzona przez DUD-COM

Profesjonalna obsługa informatyczna szkół i firm. www.dud-com.pl